Zeytinburnu Stor Perde Yıkama

 

EVİM HALI YIKAMA FABRİKASI


 

Stor Perdeleriniz belirtmiş olduğunuz adresten ücretsiz alınarak uygun ortam sağlıklı ve hijyenik şartlarda yıkanıp, kurutulduktan sonra belirtmiş olduğunuz adrese kaybolma ve karışma riski olmadan ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Stor Perde yıkama işlemi esnasında, perdeleriniz toz, kir ve lekelerden arındırılarak etkin temizliğin sağlanması, doku ve renginin korunması, kullanılan temizlik ürününün insan ve hayvan sağlığına etkileri bakımından hassas içeriğe sahip olması göz önünde bulundurulmaktadır.

Sunmuş olduğumuz profesyonel Stor Perde yıkama hizmeti ile perdeniz için özel temizleyiciler seçilip etkin temizlik sağlanarak yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Mevcut olabilecek lekelerin çıkarılmasına yönelik, uygun leke sökücüler kullanılarak perdenizin hassas yapısına zarar vermeden lekeden arındırılması sağlanır. Teslimat süresini kısaltmak adına profesyonel takvim yöntemleri kullanarak en iyi koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız.

İstanbul - Zeytinburnu'nda Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz ve Topkapı bölgelerinde ücretsiz servis hizmetimiz ile stor perde yıkama işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy - 5,00 puan)
Loading...
Call Now ButtonŞimdi Ara!