Kemalpaşa Overlok Yapımı

 

EVİM HALI YIKAMA FABRİKASI


 

Overlok işlemi bildiğimiz söylemle halılarınızın kenarlarında meydana gelen deformasyonların, çözülmelerin ve yıpranmaların giderilmesi işlemidir. Overlok işlemi gerçekleştirilmek üzere, belirtmiş olduğunuz adresten ücretsiz teslim alınan halılarınız, overlok işlemi tamamlandıktan sonra kaybolma ve karışma riski olmadan ücretsiz olarak tekrar adresinize teslim edilmektedir.

Firmamız tarafından özenle ve büyük hassasiyetle gerçekleştirilen halı overlok işlemi ile halılarınızın deforme olmuş kenarları düzeltilerek, daha uzun süreli kullanım sağlamanıza imkan tanımaktadır.

Deformasyona uğramış halılarınızın daha uzun süreli kullanım sağlaması adına gerçekleştirmiş olduğumuz overlok yapımı ile halınıza yerleşebilecek zararlı mikroorganizmaların da önüne geçmiş olursunuz. Sağlık ve hijyen şartlarının arttırılması, halınızın dayanıklık ve kullanım süresinin uzatılması adına overlok yapımı büyük önem arzetmektedir.

İstanbul - Bağcılar'da Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Kemalpaşa, Kirazlı ve Mahmutbey bölgelerinde ücretsiz servis hizmetimiz ile overlok yapım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy - 5,00 puan)
Loading...
Call Now ButtonŞimdi Ara!