Hürriyet Halı Yıkama

 

EVİM HALI YIKAMA FABRİKASI


 

Halılarınız belirtmiş olduğunuz adresten ücretsiz alınarak uygun ortam, sağlıklı ve hijyenik şartlarda yıkanıp, kurutulduktan sonra belirtmiş olduğunuz adrese kaybolma ve karışma riski olmadan ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Halı yıkama işlemi esnasında, halıda etkin temizliğin sağlanması, doku ve renginin korunması, kullanılan temizlik ürününün insan ve hayvan sağlığına etkileri bakımından hassas içeriğe sahip olması göz önünde bulundurulmaktadır.

Sunmuş olduğumuz profesyonel halı yıkama hizmeti ile her türde; ipekli, yünlü, saf ipekli, polyester, naylon, akrilik ve polipropilen halılarınıza hassas içeriğe sahip temizleyiciler ile etkin temizlik sağlanarak yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Teslimat süresini kısaltmak adına profesyonel takvim yöntemleri kullanarak en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstanbul - Bahçelievler'de; Yayla, Çobançeşme, Cumhuriyet, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Şirinevler, Siyavuspaşa, Soğanlı, Yenibosna ve Zafer bölgelerinde ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy - 5,00 puan)
Loading...
Call Now ButtonŞimdi Ara!